Na czarnym tle kobieta w białym futrze, czarnych rękawiczkach, w nakryciu głowy z czarnych piór. Znajduje się po lewej stronie kadru, spogląda na widza.

31 grudnia, 2023

Yaga Kowalik – KONCERT ODWOŁANY!

UWAGA – KONCERT ODWOŁANY!

Yaga Kowalik – charyzmatyczna wokalistka, zakochana we francuskich pieśniarzach. Juliette Greco, Edith Piaf, Charles Aznavour – to oni ukształtowali jej muzyczną wrażliwość i stali się nieustającą inspiracją i fascynacją. Artystycznie związana jest z Francją gdzie artystka nagrała płytę, koncertowała między innymi w Paryżu w „Teatrze Essaion „oraz
w paryskich kabaretach. W Polsce koncertuje między innymi w legendarnej krakowskiej „Piwnicy pod Baranami”.

„Piaf, Greco, Aznavour – koncert piosenki francuskiej” toprezentacja przez artystkę najpiękniejszych przebojów. Brawurowa interpretacja piosenek oraz oprawa muzyczna koncertu (koprodukcja polsko-francuska) przenosi słuchaczy w świat paryskiej, artystycznej bohemy – do dzielnicy Montmartre.

Artystce towarzyszy na scenie znany krakowskiej publiczności multiinstrumentalista (w koncercie piano/akordeon) – Walentyn Dubrowskij.

Niech klasyczny przebój w interpretacji Yagi Kowalik, „Niczego nie żałuję” będzie dla Państwa zachętą do wysłuchania całego koncertu!

„Niczego nie żałuję”

Bilety – 40 zł. W sprzedaży od początku grudnia 2023!

 

 

Skip to content