MDK - Miejski dom kultury bogucice-zawodzie - Wieczór Słowiański w dziale Zawodzie - koncert zespołu Zdrawica

1 sierpnia, 2023

Wieczór Słowiański w dziale Zawodzie – koncert zespołu Zdrawica

Wszystkich fanów muzyki folkowej i atrakcji związanych z mitologią słowiańską, serdecznie zapraszamy do Zawodziańskiego Ogrodu – już w sobotę 19 sierpnia o godzinie 18:00 na Koncert zespołu Zdrawica!
W ramach wydarzenia będziemy mogli również wspólnie stworzyć dla siebie wianek słowiański oraz zapoznać się z najbardziej znanymi legendami słowiańskimi, swój pokaz wytańczy dla nas również działająca przy Dziale Zawodzie grupa tańca z ogniem OKB!

Zespół Zdrawica to przede wszystkim:
Miłość do gór i lasów spora dawka porządnego rock’n’rolla oraz kropla miodu pitnego!
Folk rockowa grupa ze Śląska pod nazwą nawiązującą do starosłowiańskiego rytuału tworzy oficjalnie od 2013 roku. Chęć dzielenia się muzyką ujawniła się już w dzieciństwie, kiedy to kuzynki Magdalena (gitara) oraz Martyna (wokal) jako małolaty organizowały podwórkowe “koncerty” dla swoich sąsiadów. Pod koniec liceum dziewczęta skompletowały wymarzony skład, bo Zdrawica to nie tylko zgrany zespół, ale również paczka przyjaciół, ludzie o podobnych zainteresowaniach, którzy uwielbiają spędzać ze sobą wolny czas.
W tym roku Zdrawica zagrała na Małej Scenie festiwalu Zew się budzi w Bieszczadach. Ma za sobą także kilka koncertów w różnych miastach Polski. W Bogucicach pojawi się po raz drugi, po tegorocznym finale WOŚP.

Bilety już w sprzedaży, w cenie 30zł do nabycia w kasach MDK (Zawodzie oraz Bogucice)
Opłatę za bilet można również dokonać przelewem, a bilety odebrać w dniu spektaklu:
rachunek bankowy ING: 08 1050 1214 1000 0007 0001 4335
Przelew powinien zawierać w tytule: imię i nazwisko osoby, nazwę wydarzenia i jego datę.


Zapraszamy serdecznie!

Skip to content