Na zdjęciu w otoczeniu wiszących kwiatow pozuje pani Marta Mróz. Jest brunetką i długich włosach, ciemnych oczach i łagodnym usmiechu. Zdjecie jest utrzymane w kolorystyce różu i beżu

26 października, 2023

Samoakceptacja = wolność, a Tolerancja nie jedno ma imię

21 listopada o godz. 12:00 w dziale Zawodzie będziemy gościć u siebie dwie wyjątkowe kobiety  – Anetę Skrzypek zwaną Jednooką Wojowniczką oraz Martę Mróz!

Aneta Skrzypek to pochodząca ze Śląska mówczyni motywacyjna. W dzieciństwie uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Jej historia zatoczyła koło i dzięki swoim doświadczeniom teraz pomaga innym. Na prelekcji omówi z nami temat „Samoakceptacja = wolność” czyli o poczuciu własnej wartości osób z niepełnosprawnością, które pomimo przeciwności spełniają swoje marzenia i żyją pełnią życia.

Marta Mróz – otwarta, uśmiechnięta, pewna siebie i  komunikatywna osobą, nie bojącą się nowych wyzwań. Przez wiele lat była wolontariuszką Stowarzyszenia na rzecz rozwoju społeczności lokalnej ,,Mocni Razem”. Inicjatorka i wykonawca projektu ,,Odkręć Dobro” przy współpracy z w/w Stowarzyszeniem oraz Szkołą Podstawową nr 44 w Katowicach. Marta od urodzenia choruje na czterokończynowe porażenie mózgowe a 21 listopada przeprowadzi dla Was wykład o tak ważnej tolerancji.

Zapraszamy na wyjątkową prelekcją młodzież od 14 roku życia oraz grupy zorganizowane. Chętne szkoły i osoby prosimy o zgłoszenie mailowe pod adres joanna.skalinska@mdkbogucice-zawodzie.pl ,telefoniczne (32) 255 32 44, przez Messengera lub osobiste w Dziale Zawodzie.

Potrzebujesz asystenta? Informacji? Daj nam znać o swoich szczególnych potrzebach!

Skip to content