Zdjęcie aktorów z grupy teatralnej Gamma. Kobiety i mężczyźni pozują w kostiumach ze spektaklu na tle kurtyny. Są szeroko uśmiechnięci, część wyciąga ręce do góry w radosnym geście.

13 lutego, 2024

Marcowa Niedziela w Teatrze – komedia „Tragiczny Show”

Już 10 marca zapraszamy na komedię „Tragiczny Show” w wykonaniu Teatru Gamma.
Na spektakl w ramach cyklu „Niedziela w Teatrze” zapraszamy jak zawsze do działu Zawodzie przy ul. Marcinkowskiego 13a.

 

Brzydka ona brzydki on, a… taka piękna miłość – chciałoby się powiedzieć za słowami piosenki Grażyny Łobaszewskiej, ale… w przypadku Jakisia i Pupcze – głównych bohaterów sztuki Hanocha Levina – to raczej piękna katastrofa.

 

Czy Jakisiowi uda się zdobyć serce Pupcze mimo swej brzydoty? Czy Pupcze zdoła oczarować Jakisia na tyle, aby ten poprosił ją o rękę? Czy zewnętrzne piękno stanowi o wartości człowieka i czy ma znaczenie w obliczu spraw ostatecznych? Przekonajcie się sami

 

Grupa Teatralna Gamma to teatralni entuzjaści, którzy kochają magię sceny i wszystkie towarzyszące jej emocje. Ten euforyczny stan, który nas porywa, nie istniałby bez nieocenionych warsztatów aktorskich Teatru żelaznego. Każdy z nas, z własną motywacją, wyruszył w tę wyjątkową podróż, otwierając drzwi do fascynującego świata teatru.

 

Czas trwania: 80 minut
scenariusz: na motywach sztuki Hanocha Levina „Jakiś i Pupcze”
reżyseria: Anna Gamrot
opieka artystyczna: Paulina Zdancewicz

 

Zapraszamy! Bilety dostępne od 16 lutego w kasach działu Zawodzie oraz Bogucice.
Opłatę za bilet można również dokonać przelewem, a bilety odebrać w dniu spektaklu:
rachunek bankowy ING: 08 1050 1214 1000 0007 0001 4335
Przelew powinien zawierać w tytule: imię i nazwisko osoby, nazwę spektaklu i jego datę (Niedziela w Teatrze, data spektaklu i Dział Zawodzie)
Skip to content