Zdjęcie ze spektaklu, dziewczynka stoi w kręgu ułożonym z wielkich kart do gry i wkazuje palcem na dziecko siedzące poza kręgiem.

28 marca, 2024

Grupa Teatralna Groszki w spektaklu „GRA-MY”

22 kwietnia o godz. 10:00 wraz z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury zapraszamy na spektakl „GRA-MY” dziecięcej Grupy Teatralnej Groszki.

 

Zapraszamy rodziny z dziećmi oraz grupy zorganizowane. Spektakl skierowany jest szczególnie dla dzieci i młodzieży z klas 4-8.
Spektakl porusza temat bardzo powszechny w różnych środowiskach, zwłaszcza w grupach szkolnych. Konflikty, podgrupy, wykluczenia. Czy nie znamy tego z własnych doświadczeń? Skąd siła i przewodnictwo klasowego Lidera? Co liderowi daje siłę? Jakie uczucia towarzyszą innym osobom będącym w tej sytuacji? Jakie mechanizmy są powtarzalne i jak ich unikać?

 

Po spektaklu zapraszamy na krótki quiz i dyskusje moderowaną z instruktorem grupy Panią Barbarą Wójcik-Wiktorowicz. Całość potrwa około 60 minut.

 

Koszt 15zł/dziecko

 

Chętne grupy zorganizowane prosimy o kontakt mailowy pod adresem joanna.skalinska@mdkbogucice-zawodzie.pl lub pod nr telefonu 573 681 085. Osoby indywidualne prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Zapraszamy
Skip to content