Zdjęcie ze spektaklu, kobieta ubrana na czerwono podaje rękę dzieciom z widowni.

1 grudnia, 2023

Ale Ogień! Bardzo żywy żywioł – spektakl dla dzieci

Ogień jest ekstra! Pomógł rozwinąć się cywilizacji, ruszył przemysł, dał światło w nocy i ciepło w zimie. Najlepszy kumpel Prometeusza, prawdziwy superbohater. Godny szacunku, podziwu, oddania. Każdy chciałby być taki, jak Ogień.

Czyżby…? Mały Ogień ma więcej energii niż jest w stanie pomieścić jego ciałko. Wszędzie go pełno, zapala się do każdego pomysłu i wydaje się nigdy nie męczyć. Jego entuzjazm i żarliwość wypełniają każdy zakamarek, a „gorąca głowa” pełna jest najbardziej szalonych pomysłów. Niestety, dzieciom na całym świecie nie wolno bawić się (z) Ogniem. Nic więc dziwnego, że czuje się czasem samotny, smutny, albo nawet – zły. A zły ogień to pożoga i zgliszcza… a to nie ułatwia znalezienia przyjaciół.

Czy Mały Ogień poradzi sobie z opanowaniem niepohamowanych wybuchów? Czy da radę pozostać wspaniałym sobą, nie paląc przy tym bliższej i dalszej okolicy? Z pomocą innych Żywiołów oraz dzieci to może się udać! Zapraszamy na wspólny energetyczny czas z Teatrem Lufcik na Korbkę 16 grudnia o godzinie 12:00. Ogień – polub go w sobie!

Na spektakl zapraszamy dzieci w wieku 4-8 lat, obowiązują darmowe wejściówki, które można zarezerwować w dziale Zawodzie osobiście, dzwoniąc na numer (32) 255 32 44 lub za pośrednictwem Messengera. Ilość miejsc ograniczona.

Spektakl będzie efektem projektu Teatrogranty Miasta Ogrodów przyznanego Fundacji Jesteśmy dla Was.

Projekt „Baśniowa Szkoła Teatru” dofinansowany z Instytucji Kultury Katowice Miasto Ogrodów w ramach programu Teatrogrant.

Skip to content