Zdjęcie: zbliżenie na gałązkę choinki pokrytą śniegiem. Zdjęcie utrzymane w niebieskiej kolorystyce.

3 lutego, 2024

Kulturalny luty w MDK Bogucice-Zawodzie!

W Bogucicach luty jest pełen miłości…

13 lutego od 18:00 zapraszamy na imprezę walentynkowo-ostatkową nie tylko dla zakochanych. Zagra dla Was DJ Artur!
Wstęp – 100 zł, w cenie napoje ciepłe i gorące, ciepła kolacja, zimna płyta, deser i 5 godzin hulanek na parkiecie.

16 lutego o 18:00 walentynkowy koncert – utwory Chrisa Rea o miłości, w polskich wersjach językowych i własnych aranżacjach, wykona ekipa świetnych gitarzystów pod wodzą Szymona Babuchowskiego, znanego z zespołu Dobre Ludzie. Wstęp – 39 zł.
Bilety na obydwie imprezy do nabycia w Kasie MDK.

Maluszki i opiekunów zapraszamy do wspólnego brudzenia się na Ciasto!Plasto!w lutym 12 i 26, od 17:00.

Program kulturalny na miesiąc luty w dziale Bogucice MDK, informacje są powtórzone w treści wpisu.

Ferie zimowe wciąż trwają, ale dział Zawodzie nie śpi! Dajmy razem popalić zimie, rozgrzewając kulturę w naszej dzielnicy!

5, 7 i 9 lutego dalej podróżujemy Ekspresem Polarnym w ramach akcji Zima w Mieście! Razem z bajtlami odwiedzimy Muzeum Historii Kolei w Częstochowie, dowiemy się trochę o Laponii i pożegnamy przerwę zimową wspólnym seansem filmowym przy gorącej czekoladzie!

Dla twórczych, chcących kreatywnie spędzić czas wolny dzieci mamy jeszcze miejsca na Szyciowych Feriach! 6 i 8 lutego możemy nauczyć się szyć na maszynie pod doświadczonym okiem pani Karoliny z Domowych Warsztatów! Widzimy się w godzinach 10:00 – 13:00! Koszt: 100 złotych.

Już 10 lutego będziemy tańczyć na Wystrzałowej Imprezie Karnawałowej! Wszystkim, którzy kupili bilety przypominamy, że bawimy się od 20:00 do 3:00 rano! Zabierzcie wygodne, taneczne buty! Koszt: 150 złotych.

15 lutego zapraszamy rodziców z najmłodszymi dziećmi na sensoplastykę, prowadzoną przez panią Karolinę z Domowych Warsztatów! To okazja by zadbać o rozwój swojego dziecka w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze i oddać się wpływającej na wszystkie zmysły zabawie! Wstęp już od 6 miesiąca życia! Koszt: 50 złotych.

Mamy na pokładzie fanów artystycznej fotografii? Również 15 lutego o 18:00 zapraszamy Was na wernisaż wystawy fotografii Kingi Tyszkiewicz „Kobieta róż”. Co kobiety mają wspólnego z tym pięknym kwiatem? Czy przypadkowo widzimy się w dzień po walentynkach? Dowiecie się oglądając prace pani Kingi!

17 lutego czeka nas kolejny bardzo intensywny dzień! Od 14:00 do 16:00 weźmiemy udział w warsztatach ceramicznych. Koszt: 45 złotych

…a o 17:00 wybierzemy się do krainy czerni i bieli, gdzie poznamy klasykę kina grozy, oglądając „Gabinet doktora Caligari”! Nie zapomnijcie zabrać popcornu!

Miesiąc na Zawodziu nie obejdzie się też bez spektaklu teatralnego! 18 lutego o 18:00 na naszej scenie wystąpi teatr Bez Puenty Impro z improwizowaną komedią „Halo? Policja? Ktoś skradł moje serce!”. Koszt: 40 złotych.

20 lutego o 17:15 zapraszamy dzieci z rodzicami na zajęcia Kreatywny Przedszkolak! Zróbmy razem coś twórczego! Koszt: 15 złotych.

A o 18:00 pokulamy kostkami, grając w gry RPG podczas 9 edycji „Lochów, drachów i beboków”. Zapraszamy doświadczonych oraz początkujących graczy i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z grami fabularnymi.

Masz pytania? Chcesz zgłosić swoje szczególne potrzeby? A może nie masz pewności jak się zapisać lub zdobyć bilet na wydarzenie? Odwiedź nas w dziale Zawodzie, zadzwoń do nas lub napisz w aplikacji Messenger!

Program kulturalny na miesiąc luty w dziale Zawodzie MDK, wszystkie informacje są powtórzone w treści wpisu.

Skip to content