BOGUCICE Taniec użytkowy dla dorosłych

Tańcząca para, widziana od pasa w górę. Kobieta uśmiecha się szeroko. Ma ciemne włosy i czerwoną koszulkę. Mężczyzna widoczny jest profilem. Ma ciemne włosy i zarost różową koszulkę. Jego mina wyraża skupienie.

Zajęcia dla każdego, kto chce nauczyć się tańczyć lub doskonalić się w tańcu! Nauczymy Was tańców, które przydadzą się na weselach, imprezach, potańcówkach – ale też, jak odnaleźć się w rytmie, jak prowadzić i dać się prowadzić, jak improwizować… A przede wszystkim, jak dobrze bawić się tańcem!

BOGUCICE Warsztaty krawieckie dla dorosłych

MDK - Miejski dom kultury bogucice-zawodzie - Warsztaty krawieckie dla dorosłych

Nauczyć się szyć może każdy! A pod opieką naszej instruktorki to proces łatwy i przyjemny! Zaczniemy od prostych projektów, by z czasem dołączyć elementy projektowania ubiorów czy przedmiotów dekoracyjnych, poznawać nowe techniki szycia i zdobienia i dawać upust kreatywności!

BOGUCICE Baza Sztuki

MDK - Miejski dom kultury bogucice-zawodzie - Baza Sztuki

Zajęcia plastyczno-rękodzielnicze, na których próbujemy różnych technik i bawimy się sztuką! Wspaniały sposób na rozwój zdolności manualnych dziecka.

ZAWODZIE Śląski Ludowy Zespół Śpiewaczy – Zawodzianki

MDK - Miejski dom kultury bogucice-zawodzie - Śląski Ludowy Zespół Śpiewaczy - Zawodzianki

Zespół pielęgnuje tradycję śląską śpiewając pieśni w gwarze śląskiej i występując w strojach ludowych. Duże znaczenie przywiązuje także do polskich pieśni patriotycznych, m.in. co roku biorąc udział w koncercie z okazji Święta Niepodległości. W 2022 roku Zespół w 2022 obchodził Jubileusz 10-lecia, a w swoim dorobku ma wiele nagród i wyróżnień zdobytych na folklorystycznych przeglądach,…

ZAWODZIE Kurs obsługi komputera i smartfona dla seniorów

MDK - Miejski dom kultury bogucice-zawodzie - Kurs obsługi komputera i smartfona dla seniorów

Chcesz rozpocząć przygodę ze smartfonem lub komputerem? Czy jesteś już z nimi “za pan brat” i chcesz szlifować swoje umiejętności lub poznać interesujące Cię aplikacje? Tok naszych zajęć jest indywidualny, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

ZAWODZIE Aerobik

MDK - Miejski dom kultury bogucice-zawodzie - Aerobik

Zadbaj o swoje zdrowie i dołącz do naszej grupy aktywnych Zawodzianek! Aerobik angażuje wiele grup mięśniowych, ćwiczenia wpływają dobrze na układ oddechowy i krążeniowy. Regularne ćwiczenia zwiększają wydolność organizmu i poprawiają ogólną formę fizyczną – no i jaka to radość się razem poruszać! Zapisy pod tel.: 608 538 255

ZAWODZIE Grupa Malarska Zawodzie

MDK - Miejski dom kultury bogucice-zawodzie - Grupa Malarska

Grupa pasjonatów malarstwa, która od 13 lat tworzy w Dziale Zawodzie. Grupa jest bardzo liczna i na tą chwilę nie przyjmuję nowych uczestników.

ZAWODZIE Szyjemy i już!

MDK - Miejski dom kultury bogucice-zawodzie -Szyjemy i już!

Na zajęciach ćwiczymy precyzję, cierpliwość i równe szwy. Od samej kompozycji i planowania poprzez krój i wszystkie elementy podstawowego szycia! Nabywamy praktycznych umiejętności i rozwijamy pasje rękodzielniczą!

Skip to content