Podstawą tych zajęć jest hip hop w najczystszej postaci. Jednak nie martwcie się rodzice! Repertuar muzyczny jest dostosowany do dziecięcego i młodzieżowego ucha 😉 Podczas zajęć podopieczni poznają podstawy oldschoolu, new age, a nawet house’a! Pełne energii i pozytywnych wibracji lekcje dają przestrzeń na wykorzystanie niespożytych pokładów energii i przynoszą wiele satysfakcji z każdego poczynionego kroku naprzód!

Zajęcia na poziomie BAJTLE (6-9 lat/ 7-10 lat) trwają 60 lub więcej minut i są pełnowymiarową lekcją taneczną. W zależności od wybranej grupy realizowane są adekwatne do wybranego rodzaju zajęć zabawy ruchowe, wprowadzające do nauki konkretnych figur i kroków danych technik tanecznych lub dla wzmocnienia ciała czy rozciągnięcia.

Zajęcia na poziomie MŁODZIKI (10-13 lat/ 11-15 lat) trwają 60 lub więcej minut i są pełnowymiarową lekcją taneczną. W zależności od wybranej grupy realizowane są adekwatne do wybranego rodzaju zajęć ćwiczenia. Sama lekcja taneczna składa się z rozgrzewki, części ćwiczeń technicznych, nauki choreografii oraz stretchingu i wzmacniania.

Zapisy: Studio Endorfina, tel.: 731-331-200, endorfina@studioruchu@gmail.com.

Skip to content