Zbliżenie na ręcę kobiety i mężczyzny, układających stare zdjęcia w albumie

13 czerwca, 2024

Zapraszamy do wspólnego tworzenia wystawy historycznych zdjęć Zawodzia!

Zapraszamy do wspólnego tworzenia wystawy historycznych zdjęć Zawodzia!

Drodzy Mieszkańcy,

Zbliża się Święto naszej Dzielnicy, które odbędzie się 1 września. W związku z tym chcemy zorganizować wystawę fotografii, która opowie o historii naszej okolicy oraz unaoczni zmiany, które dokonały się na Zawodziu na przestrzeni ostatnich dekad. Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy!

Czy masz w domu stare zdjęcia naszej dzielnicy? Może są na nich ulice, budynki, czy zwykłe chwile z życia codziennego, które mają dla Ciebie wartość sentymentalną? Chcemy je zobaczyć i pokazać innym!

Co zrobić, aby włączyć się do naszej inicjatywy?

  1. Przynieś zdjęcia: Do dnia 16 sierpnia przynieś lub wyślij nam swoje fotografie, które chciałbyś/chciałabyś podzielić się z Sąsiadami. Możesz to zrobić w naszym biurze lub skontaktować się z nami mailowo kierownik.zawodzie@mdkbogucice-zawodzie.pl.
  2. Podziel się wspomnieniami: Jeśli chcesz dołącz do swoich zdjęć krótkie opisy – kto jest na zdjęciu, gdzie i kiedy zostało zrobione, co przedstawia. Twoje historie będą doskonałym uzupełnieniem wystawy.
  3. Wspólna wystawa: Twoje zdjęcia będą częścią wystawy, którą będzie można oglądać w trakcie Święta Dzielnicy we wrześniu. To doskonała okazja, aby wspólnie powspominać i poznać historię naszej okolicy.

Każde zdjęcie jest dla nas cenne. Zeskanujemy Twoje fotografie i zwrócimy Ci oryginały w nienaruszonym stanie.

Dołącz do nas i spraw, by ta wystawa była pełna zawodziańskich kadrów, wspomnień i historii. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego!

Skip to content