Zdjęcie portretowe dziewczyny w sluchawkach podczas dyskoteki

14 maja, 2024

Silent Disco w zawodziańskim ogrodzie!

Już 29 czerwca spotkamy się w zawodziańskim ogrodzie na wyjątkowym Silent Disco!

Silent Disco odmienia tradycyjne imprezy taneczne! Każdy uczestnik otrzymuje bezprzewodowe słuchawki, dzięki którym może wybierać spośród trzech różnych kanałów muzycznych. Dzięki temu możesz tańczyć do swoich ulubionych rytmów, niezależnie od tego, czego słuchają inni.

Czym różni się Silent Disco od klasycznej dyskoteki?

Indywidualny wybór muzyki: Masz do wyboru trzy różne kanały muzyczne. Każdy z nich oferuje inny gatunek muzyki, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Bez hałasu: Ponieważ muzyka odtwarzana jest przez słuchawki, możesz rozmawiać z przyjaciółmi bez przekrzykiwania głośników.

Interaktywność: Kolorowe diody LED na słuchawkach pokazują, którego kanału słuchasz. Możesz łatwo zobaczyć, czego słuchają inni uczestnicy i dołączyć do ich tańca, jeśli masz ochotę.

Niezapomniana atmosfera: Tańcząc pod gołym niebem w pięknym otoczeniu, z pełnym wyborem muzyki, Silent Disco zapewnia wyjątkowe wrażenia i niezapomniane wspomnienia.

 

Silent Disco to idealna okazja, aby spróbować czegoś nowego, zanurzyć się w różnych gatunkach muzycznych i bawić się w wyjątkowy sposób. Przygotuj się na noc pełną tańca, śmiechu i niezapomnianych chwil! Startujemy o 20:00, możesz do nas dołączyć w każdej chwili, bo bawimy się do 1:00!

Bilety dostępne są w sprzedaży w cenie 25 zł, a w dniu imprezy – 30 zł. Pamiętaj, ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj!
Bilety można nabyć w działach Zawodzie oraz Bogucice MDK lub za pomocą przelewu na rachunek bankowy ING: 08 1050 1214 1000 0007 0001 4335. Będą one na Was czekać w naszym biurze.
Pamiętajcie o podaniu w tytule imienia i nazwiska, nazwy imprezy oraz daty!

Chcesz przynieść coś do picia lub jedzenia? Czuj się swobodnie!

To będzie niesamowita noc pełna muzyki, tańca i świetnej zabawy. Zapraszamy!
Do zobaczenia 29 czerwca!

Skip to content