Zbliżenie na leżące na stole mapy, na których znajduje się czarny kompas.

15 marca, 2024

Szukamy Przewodniczki/Przewodnika po Zawodziu!

UWAGA! Przedłużamy nabór do 22 kwietnia!
Szanowni Mieszkańcy,

 

Miejski Dom Kultury Bogucice-Zawodzie we współpracy z Katowice Miasto Ogrodów poszukuje Przewodniczki/Przewodnika dzielnicy Zawodzie.

 

Jeśli jesteś związany z naszą dzielnicą, czujesz, że są na Zawodziu miejsca, którymi chcesz się podzielić z innymi osobami, jesteś otwarty na przeprowadzenie rozmów w grupie i ciekawy opowieści oraz wspomnień innych osób…

 

Zgłoś się do naszego naboru !

 

Czekamy na Twój pomysł na spacer po Zawodziu.

 

Przygotuj:

 

1. Autorski, ramowy scenariusz spaceru po naszej dzielnicy,
2. Poglądową mapkę, przedstawiającą trasę spaceru (tego co Ty chcesz pokazać w naszej dzielnicy),
3. Odpowiedź na pytanie: Czym jest dla Ciebie Zawodzie ? (odpowiedź może przybrać formę tekstową/plastyczną/filmową/muzyczną)

 

Zaplanowany spacer ma być przestrzenią do wymiany wspomnień, myśli i emocji związanych z naszą dzielnicą. Chcemy, by w czasie spaceru pojawiły się opowieści o zmieniającej się przestrzeni miejskiej oraz o ważnych dla lokalnej wspólnoty wydarzeniach i miejscach.

 

Nabór jest organizowany w ramach projektu „Podziel się dzielnicą. Spacery z mieszkańcami” jako część procesu starań miasta Katowice o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029.

 

Prosimy o wysłanie Waszych aplikacji na adres mailowy: patryk.stryjewski@mdkbogucice-zawodzie.pl lub o dostarczenie zgłoszenia do biura Działu Zawodzie MDK „Bogucice-Zawodzie” (ul. Marcinkowskiego 13a).

 

Z nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrana/y przewodniczka/przewodnik, który przeprowadzi spacer partycypacyjny po Zawodziu w ustalonym terminie wiosną lub latem 2024 r. W ramach współpracy oferujemy szkolenie w zakresie realizacji spacerów oraz wynagrodzenie w wysokości 900,00 zł brutto (za scenariusz, mapę i przeprowadzenie spaceru).

 

Regulamin naboru dostępny do pobrania: regulamin NABÓR NA PRZEWODNIKA DZIELNICY ZAWODZIE
Skip to content