Sekcje - Teatr

tutaj filtry

BOGUCICE Warsztaty Musicalowe Maskarada

wiek:
12+
kiedy:
wtorki, 17:30 – 19:30
koszt:
100 zł
instruktor:
Paulina Zdancewicz
Opis:

Zajęcia teatralne dla młodzieży. Taniec, śpiew, gra aktorska – wszystko co najlepsze w musicalu! W “Maskaradzie” nauczysz się pracy z tekstem ale i improwizacji, wraz z instruktorką stworzycie scenariusz przyszłego spektaklu, popracujecie nad emisją głosu, ruchem, ekspresją. Będziecie mogli obyć się ze sceną, mikrofonami i nagłośnieniem, występami publicznymi. Dołącz do Maskarady!

BOGUCICE Impro – warsztaty improwizacji teatralnej dla dorosłych

wiek:
18+
kiedy:
wtorki, 17:00 – 19:00
koszt:
60 zł
instruktor:
Paulina Zdancewicz
Opis:

Chcesz przenieść się do świata gdzie nie ma krytyki? Gdzie KAŻDY pomysł jest na wagę złota? Przyjdź na warsztaty z improwizacji i poczuj luz!
Zapraszamy na warsztaty teatralne, podczas których poznamy sztukę improwizacji. Zagramy w gry improwizowane, nauczymy się współpracować z partnerem na scenie oraz popracujemy nad pewnością siebie.

BOGUCICE Grupa Teatralna Flash

wiek:
8+
kiedy:
wtorki, 16:00-17:30
koszt:
80 zł
instruktor:
Paulina Zdancewicz
Opis:

Zajęcia teatralne dla starszych dzieci. Przez zabawę dzieciaki uczą się zapamiętywania tekstu, improwizacji, wymyślania scenek, obywają się ze sceną, mikrofonami, wystąpieniami przed publicznością. Finałem rocznej pracy sekcyjnej jest spektakl grany na scenie naszego Domu Kultury.

ZAWODZIE Grupa Teatralna “Kolektyw Gałgany”

wiek:
18+ lat
kiedy:
czwartki, od 18:30
koszt:
bezpłatne
instruktor:
Joanna Skalińska
Opis:

Chcesz rozwijać swoje umiejętności aktorskie, muzyczne, interpersonalne? A może poznać super ludzi, z którymi stworzymy coś wspólnie? Na zajęciach pracujemy nad dykcją, ćwiczymy impostację oraz improwizujemy aktorsko. Aktualnie grupa pracuję nad sztuką teatralną, w związku z tym nie prowadzimy naboru do grupy.

Skip to content