Sekcje - Kreatywność

Dział
Kategoria

Zawodziański Klub Mam

wiek:
dzieci, dorośli
kiedy:
środy, 11:30 – 13:00,
koszt:
bezpłatne
instruktor:
Opis:

Zawodziański Klub Mam to czas i dla mam i dla dzieci w edukacji domowej. Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym mają okazję do budowania relacji i swobodnej zabawy. Mamy we własnym zakresie organizują zabawy plastyczne i muzyczne. To także czas wzajemnego wsparcia i wymiany doświadczeń edukacyjno-wychowawczych.

Szycie dla dorosłych

wiek:
18+ lat
kiedy:
wtorki, 18:00-20:00
koszt:
280 zł / m-c
instruktor:
Karolina Biesiadecka – Słysz
Opis:

Zapraszamy wszystkie osoby początkujące do naszych cotygodniowych warsztatów szycia , gdzie nauczysz się obsługi maszyny, podstaw szycia, tworzenia prostych projektów i rozwijania swoich umiejętności krawieckich. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z szyciem, te warsztaty są dla Ciebie!

BOGUCICE Baza Sztuki

wiek:
7+
kiedy:
wtorki, 16:30 – 17:30
koszt:
120 zł / miesiąc
instruktor:
Dagmara Cieślak
Opis:

Zajęcia plastyczno-rękodzielnicze, na których próbujemy różnych technik i bawimy się sztuką! Wspaniały sposób na rozwój zdolności manualnych dziecka.

BOGUCICE Ceramika dla młodzieży i dorosłych

wiek:
młodzież, dorośli
kiedy:
czwartki, dwa razy w miesiącu, 17:00 – 19:00
koszt:
150 zł
instruktor:
Sara Siudziak
Opis:

Zajęcia ceramiczne. Uczestnicy poznają różne techniki ceramiczne, spróbują sił w pracy na kole, dowiedzą się jak ozdobić swoje wyroby, wreszcie, wypalone – poszkliwią.

BOGUCICE Ceramika dla starszych dzieci

wiek:
10+
kiedy:
czwartki, dwa razy w miesiącu, 17:00 – 18:00
koszt:
120 zł
instruktor:
Sara Siudziak
Opis:

Zajęcia ceramiczne dostosowane do dzieci. Uczestnicy poznają różne techniki ceramiczne, ulepią i poszkliwią własne prace.

Akademia Elfów

wiek:
7-12 lat
kiedy:
wtorki, 17:00-19:00
koszt:
100 zł / m-c
instruktor:
Patryk Stryjewski
Opis:

Masz bujną wyobraźnię, którą chcesz rozwijać? Zapraszamy do Akademii Elfów! Razem, będziemy uczyć się elfickiego alfabetu i słówek, wymyślać fantastyczne światy, rysować mapy, tworzyć niesamowite opowieści, szykować sobie przebrania a nawet piec Lembasy! Dowiemy się trochę o grach bez prądu, ciekawych filmach i fascynujących książkach. Do tego, będziemy mogli przez cały czas zajęć zbierać specjalne elfie odznaki, których gromadzenie zapewni nam tytuły, takie jak „Magiczny szermierz” czy „Nadworny czarodziej”!

Grupa Malarska Zawodzie

wiek:
dorośli, seniorzy
kiedy:
środy, 11:00 – 13:00
koszt:
30 zł / m-c
instruktor:
Aldona Adamska – Dziuba
Opis:

Grupa pasjonatów malarstwa, która od 13 lat tworzy w Dziale Zawodzie. Grupa jest bardzo liczna i na tą chwilę nie przyjmuję nowych uczestników.

Szyjemy i już! – szycie na maszynie dla dzieci i młodzieży

wiek:
7+ lat
kiedy:
środy, 16:00 – 17:20 – grupa I, 17:40 – 19:00 – grupa II
koszt:
200 zł / m-c
instruktor:
Karolina Biesiadecka – Słysz
Opis:

Na zajęciach ćwiczymy precyzję, cierpliwość i równe szwy. Od samej kompozycji i planowania poprzez krój i wszystkie elementy podstawowego szycia! Nabywamy praktycznych umiejętności i rozwijamy pasje rękodzielniczą!

Uwaga! Sztuka

wiek:
4+ lat
kiedy:
poniedziałki, 16:00 – 16:45 – grupa 4-7 lat; 17:00 – 18:00 – grupa 8-12 lat;
koszt:
160 zł / m-c
instruktor:
Karolina Biesiadecka – Słysz
Opis:

Warsztaty plastyczne to doskonały czas na rozwijanie zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności dziecka. Podczas warsztatów konstruujemy papierowe budowle, kreujemy zabawki interaktywne, bajki -tworzymy wielkoformatowe obrazy 'malujemy, rysujemy – wycinamy, kleimy, targamy – szyjemy – rzeźbimy. Zajęcia plastyczne dostosowane są zawsze do wieku i zainteresowań dziecka. Warsztaty odbywają się w małych grupach do 8 osób i przyjaznej, domowej atmosferze. Prace powstałe na zajęciach są własnością dziecka i wracają z nim do domu. Cena obejmuje wszelkie materiały plastyczne oraz fachową opiekę, pomoc i zaangażowanie prowadzącej.

Skip to content