Zawodziański Klub Mam

Zdjęcie kobiety podnoszącej do góry małą dziewczynkę. Kobieta uśmiecha się do dziecka, dziewczynka wyciąga do niej rączki.

Zawodziański Klub Mam to czas i dla mam i dla dzieci w edukacji domowej. Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym mają okazję do budowania relacji i swobodnej zabawy. Mamy we własnym zakresie organizują zabawy plastyczne i muzyczne. To także czas wzajemnego wsparcia i wymiany doświadczeń edukacyjno-wychowawczych.

Szycie dla dorosłych

Zbliżenie na kobiece dłonie obslugujace maszyne do szycia.

Zapraszamy wszystkie osoby początkujące do naszych cotygodniowych warsztatów szycia , gdzie nauczysz się obsługi maszyny, podstaw szycia, tworzenia prostych projektów i rozwijania swoich umiejętności krawieckich. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z szyciem, te warsztaty są dla Ciebie!

BOGUCICE Baza Sztuki

MDK - Miejski dom kultury bogucice-zawodzie - Baza Sztuki

Zajęcia plastyczno-rękodzielnicze, na których próbujemy różnych technik i bawimy się sztuką! Wspaniały sposób na rozwój zdolności manualnych dziecka.

Akademia Elfów

MDK - Miejski dom kultury bogucice-zawodzie - Akademia Elfów

Masz bujną wyobraźnię, którą chcesz rozwijać? Zapraszamy do Akademii Elfów! Razem, będziemy uczyć się elfickiego alfabetu i słówek, wymyślać fantastyczne światy, rysować mapy, tworzyć niesamowite opowieści, szykować sobie przebrania a nawet piec Lembasy! Dowiemy się trochę o grach bez prądu, ciekawych filmach i fascynujących książkach. Do tego, będziemy mogli przez cały czas zajęć zbierać specjalne…

Grupa Malarska Zawodzie

MDK - Miejski dom kultury bogucice-zawodzie - Grupa Malarska

Grupa pasjonatów malarstwa, która od 13 lat tworzy w Dziale Zawodzie. Grupa jest bardzo liczna i na tą chwilę nie przyjmuję nowych uczestników.

Uwaga! Sztuka

MDK - Miejski dom kultury bogucice-zawodzie -Uwaga! Sztuka!

Warsztaty plastyczne to doskonały czas na rozwijanie zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności dziecka. Podczas warsztatów konstruujemy papierowe budowle, kreujemy zabawki interaktywne, bajki -tworzymy wielkoformatowe obrazy 'malujemy, rysujemy – wycinamy, kleimy, targamy – szyjemy – rzeźbimy. Zajęcia plastyczne dostosowane są zawsze do wieku i zainteresowań dziecka. Warsztaty odbywają się w małych grupach do 8 osób i…

Skip to content