MDK - Miejski dom kultury bogucice-zawodzie - Muzykoterapia w czerwcu!

22 maja, 2023

Muzykoterapia w czerwcu!

Sensowarsztaty w MDK!

Zapraszamy na „Muzyki Czas” czyli Muzykoterapia w MDK!

Muzyka i uważność! W czerwcu będziemy budować skupienie i uważność na tu i teraz w działaniach muzycznych! Będą warsztaty relaksacyjne z elementami muzyki, swobodnego ruchu i tańca spontanicznego!

Warsztaty muzykoterapeutyczne odbędą się 1 czerwca 2023 o godzinie 10:00 w dziale Zawodzie przy ulicy Marcinkowskiego 13a w Katowicach. Warsztaty są bezpłatne, obowiązują zapisy, których można dokonać osobiście w biurze działu Zawodzie (ul. Marcinkowskiego 13 a, Katowice), telefonicznie pod numerem (32) 255 32 44 lub przez komunikator Messenger.

Prowadzenie: Ludwika Konieczna oraz Agnieszka Sepioło

Ludwika Konieczna – Dr hab. Ludwika Konieczna-Nowak, kierownik Katedry Muzykoterapii w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, muzykoterapeutka w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Muzykoterapeutów, do 2018 roku redaktor naczelna Polskiego Pisma Muzykoterapeutycznego.
Swoje zainteresowania praktyczne i naukowe koncentruje wokół muzykoterapii dzieci i młodzieży z doświadczeniami traumy oraz relacji między obszarami estetyki i terapii.

Agnieszka Sepioło – ukończyła z wyróżnieniem studia w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku „edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej”, specjalność: muzykoterapia. Muzyk i muzykoterapeuta współpracujący z wieloma ośrodkami w Polsce takimi jak: Światowe Centrum Słuchu w Kajetanach, Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach, Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego w Katowicach czy Centrum Rozwoju Dziecka w Tarnowskich Górach.

Masz szczególne potrzeby? Potrzebujesz tłumacza PJM? Asysty? Informacji? Pętli Indukcyjnej? Poinformuj nas o tym przy zapisie!

Warsztaty realizowane są w ramach programu Kultura Bez Barier „Zmysłowe Przestrzenie Kultury”.

 

Plakat promujacy wydarzenie Muzykoterapia

Skip to content