MDK - Miejski dom kultury bogucice-zawodzie

31 lipca, 2023

Kulturalny sierpień w MDK

Program wydarzeń w dziale Zawodzie na miesiąc sierpieńSprawdźcie co mamy dla Was przygotowane w sierpniu!

W Bogucicach od 7 do 19 sierpnia działa Bogucka Szkoła Magii czyli warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku szkolnym, prowadzone w ramach Akcji Lato w mieście. Koszt to 1000 zł za jednego uczestnika.

24 sierpnia o godzinie 17:00 widzimy się na Ceramicznych dokańczankach, podczas których osoby z niedokończonymi pracami ceramicznymi mają szansę pokryć je szkliwem. Koszt: 15 zł za osobę. Jest to kontynuacja zajęć, które odbywały się u nas w zeszłych miesiącach.

29 sierpnia o godzinie 17:00 zapraszamy na warsztaty kreatywne „Las w słoiku”. Koszt: 45 zł za osobę.

W dziale Zawodzie zapraszamy najmłodszych na Maluszkowe muzykowanie, zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku od 6mc-y do 3 lat. Warsztaty obywają się w każdy czwartek o godzinie 16. Koszt uczestnictwa to 40 zł za dziecko, obowiązują zapisy.

12 sierpnia widzimy się na 4 edycji Lochów, drachów i beboków, czyli gier RPG na Zawodziu. Gramy od 13 do 17, zapisy na poszczególne sesje już od 2 sierpnia!

19 sierpnia o godzinie 18:00 będą Państwo mieli okazję przenieść się w prawdziwe słowiańskie klimaty podczas koncertu Zdrawicy. Dodatkowo przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla uczestników, w tym warsztaty wyplatania słowiańskich wianków. Koszt biletu to 30 zł. Bilety są już w sprzedaży.

23 sierpnia o godzinie 18:00 zapraszamy na Lato z miniaturą czyli koncert muzyki klasycznej w wykonaniu Andrzeja Koniecznego (skrzypce i nie tylko) oraz Antoniego Brożka. Na koncert obowiązują darmowe wejściówki, które będą dostępne do odebrania w dziale Zawodzie od 2 sierpnia.

Pod koniec miesiąca będą Państwo mieli okazję zobaczyć nagrodzony Oscarami film „WIeloryb”, w reżyserii Darren’a Aronofsky’ego. Zapraszamy do ogrodu działu Zawodzie 25 sierpnia o godzinie 20:00. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

program na lipiec i sierpień 2023, dział Bogucice
Skip to content