Muzyczne Diamenty 2024 – konkurs wokalny dla Dzieci i Młodzieży

Na różowo-fioletowym tle niebieski schematyczny diament. Na tło nałożony fioletowy napis Muzyczne Diamenty 2024

Zapraszamy do kolejnej edycji Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży Muzyczne Diamenty! Już 17 – 18 czerwca 2024 r. – zgłoszenia przyjmujemy do 10 czerwca, do godziny 20:00 (decyduje godzina wpłynięcia karty zgłoszeniowej). Dokumenty do pobrania: Regulamin Karta zgłoszeniowa Klauzula informacyjna Zapraszamy!

Ekolokalni RE:USE FASHION – konkurs na projekt ubioru

Na dżinsowym tle czara sylwetka kobiety.

KONKURS DLA PASJONATÓW UPCYKLINGU W MODZIE! W zalewie fast fashion i nadprodukcji tekstyliów – wykorzystajmy to, co było już wykorzystane! Stwórz jedną kompletną stylizację modową z używanych tekstyliów lub surowców wtórnych. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych od 15 roku życia oraz studentów do 25 roku życia. Termin zgłoszeń projektów – 3 czerwca 2024….

XV Edycja konkursu plastycznego dla osób z niepełnosprawnościami „Podróż moich marzeń”

Zdjęcie balonu na gorące powietrze do latania, podróżującego w chmurach o zachodzie słońca

Otwieramy XV edycję konkursu „Podróż moich marzeń”! Wydarzenie jest skierowane do osób z niepełnosprawnościami, pozostających pod opieką ośrodków opiekuńczo-wychowawczych i rehabilitacyjnych oraz osób z niepełnosprawnościami, które będą wysyłały swoje zgłoszenia indywidualnie. Aby wziąć udział należy dostarczyć nam wypełnioną kartę zgłoszenia i podpisaną pracę plastyczną dotyczącą wymarzonej podróży. Prace grupowe powinny przedstawiać pojazd, który do takiej…

Skip to content